Catering dietetyczny – dieta dla zabieganych

Odpowiednio zbilansowana dieta wpływa korzystnie na samopoczucie. Wiele osób zgadza się również  z tym poglądem, że sposób odżywiania ma duże znaczenie w kontekście prawidłowego funkcjonowania różnych procesów fizjologicznych. W środowiskach popularyzujących zdrowe odżywianie funkcjonuje nawet powiedzenie „jesteś tym, co jesz”. Coraz więcej osób decyduje się także na konkretny rodzaj jadłospisu, z uwagi na zalecenia specjalisty ds. żywienia.

Smaczne i pożywne posiłki na indywidualne zamówienie

W przypadku osób preferujących aktywny styl życia doskonale sprawdza się tzw. dieta pudełkowa. W zależności od indywidualnych upodobań smakowych oraz zalecanych z racji różnych schorzeń pokarmów można skomponować indywidualne menu na każdy dzień tygodnia. Jeżeli poszukiwany jest profesjonalny catering Rybnik proponuje kompleksową obsługę, nawet dla tych najbardziej wymagających klientów. W ofercie uwzględnione są rozmaite diety – każdy może wybrać coś dla siebie.

W natłoku zajęć dostawa jedzenia do domu może się okazać rewelacyjnym pomysłem. Co ważne – można dostosować do swoich potrzeb najbardziej odpowiedni plan żywieniowy. Polecane są np. posiłki w ramach diety niskokalorycznej, bezlaktozowej oraz bezcukrowej. Dużo oryginalnych dań znajdą także wegetarianie i weganie. Proponowane menu uwzględnia także oczekiwania osób stosujących dietę bezglutenową. Profesjonalny catering można zamówić w opcji tygodniowej lub na miesiąc. Cennik uzależniony jest od wybranego wariantu i rodzaju zamawianych dań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście + 8 =