Jakie cechy przemawiają za stosowaniem lakierów hybrydowych?

Każda kobieta lubi mieć piękne, zadbane paznokcie. Można to osiągnąć poprzez systematyczne zabiegi, a najlepsze efekty uzyskamy poprzez zastosowanie efektownego manicure. Do wyboru mamy szereg rodzajów lakierów, np. zwykły, żelowy czy hybrydowy. Jakie zalety mają te ostatnie i dlaczego warto je używać?

Manicure hybrydowy – czym jest

Manicure hybrydowy jest jednym z najpopularniejszych rodzajów ozdabiania paznokci. Polega na nakładaniu warstwy specjalnego podkładu, potem lakieru, a na koniec odpowiedniego utwardzacza. Wszystkie te powłoki wysusza się przy pomocy niewielkiej lampy, emitującej promienie UV. Dzięki temu powstaje piękny efekt, który jest bardzo trwały, utrzymujący się co najmniej 3 tygodnie.

Zalety manicure hybrydowego

Jedną z zalet wykonania tego zabiegu jest naturalny wygląd paznokci, inne jak na przykład manicure żelowy czy tipsy nie są tak delikatne, nierzadko wyglądają sztucznie. Ponadto wybór kolorów specjalnych lakierów jest przeogromny. Każdy może wybrać coś dla siebie. Bogatą ich ofertę można znaleźć na stronie https://chiodo.pl/pl/100-lakiery-hybrydowe-chiodopro.

Paznokcie z manicure hybrydowym dużo łatwiej zapuścić, gdyż są twarde i trudniej je uszkodzić. Zaletą jest też długa trwałość lakierów, nawet po kilku miesiącach ich konsystencja nie zmienia się, ponadto duża jest ich dostępność. Warto wybierać te o wysokiej jakości, na przykład lakiery hybrydowe Edyta Górniak, dzięki nim można uzyskać spektakularny, długi efekt. Warto też zauważyć, że taki manicure można wykonać samodzielnie w domu, co sprawia, że nie jest drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − cztery =