Luksusowy zegarek – czym różni się od standardowych modeli?

Zegarek to jeden z najważniejszych gadżetów noszonych na co dzień przez mężczyzn i kobiety. Pełni dwojaką funkcję – z jednej strony pokazuje precyzyjnie czas, z drugiej zaś wzbogaca całą stylizację. Z roku na rok wzrasta liczba osób, które sięgają po modele luksusowe, ponieważ są one wyjątkowo atrakcyjne wizualnie i świetnie podkreślają wysoki status społeczny lub zawodowy. Ich dodatkową zaletą jest bez wątpienia to, że z czasem w ogóle nie tracą na wartości, a wręcz zyskują, dzięki czemu stanowią inwestycję na przyszłość.

Ręczna robota i perfekcyjne wykończenie

Ekskluzywne zegarki odróżniają się od standardowych modeli przede wszystkim znacznie wyższym kunsztem wykonania – z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. W większości są wytwarzane wyłącznie siłą ludzkich rąk i posiadają koperty wysadzane drogimi kamieniami szlachetnymi bądź pokryte złotem, srebrem lub platyną. Poza tym są zazwyczaj wyposażone w elegancki pasek z naturalnej skóry, niezawodny mechanizm wewnętrzny (np. kwarcowy) i liczne funkcje wpływające na wysoki komfort użytkowania (chronograf, korekta daty, ciśnieniomierz, GPS itp.). Wiele z nich odznacza się wręcz biżuteryjnym designem. Co istotne, tego rodzaju czasomierze znakomicie pasują do wszelkich biznesowych oraz wieczorowych stylizacji. Oto ich pozostałe istotne zalety:

– ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia mechaniczne (rysy, pęknięcia, wyżłobienia itp.),

– niepowtarzalny wygląd, wynikający z limitowanej ilości wypuszczonej na rynek (trudno spotkać na ulicy osobę z identycznym egzemplarzem),

– podkreślanie klasy i dobrego gustu użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × 4 =