Czym zajmuje się piezochirurgia?

Z pojęciem piezochirurgii stykają się najczęściej osoby, które po licznych wizytach u dentystów decydują się na implanty lub będące po urazach twarzy wywołanych wypadkami i wymagają pomocy chirurgicznej w obszarze szczękowo-twarzowym.

Czym jest piezochirurgia i jak usprawnia przeprowadzane zabiegi?

Ta innowacyjna technika chirurgii kostnej stosowana jest w skomplikowanych zabiegach szczękowo-twarzowych, w stomatologii, periodontologii oraz implantologii. Piezochirurgia, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wielokrotnie przewyższa tradycyjne techniki chirurgiczne i pozwala na niebywałą precyzję i bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów i operacji. Z jej pomocą wykonuje się m.in takie działania, jak odbudowa kości pod implanty, pozyskiwanie tkanki kostnej i bloczków kostnych do implantów, zabiegi leczące rozszczepienia wyrostka zębodołowego, podnoszenie dna zatoki szczękowej i wiele innych.

Specjaliści z zakresu piezochirurgii są poszukiwani przez osoby mające wyjątkowe problemy z uzębieniem i takie, którym ich dentysta nie jest już w stanie wykonać wszczepienia implantów; na szczęście w Koninie takim gabinetem specjalistycznych jest zakład https://dentysta-stomatolog.konin.pl/, wykonujący szereg profesjonalnych i niemal całkowicie wolnych od krwi zabiegów piezochirurgicznych. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia stomatologii, umożliwia profesjonalne leczenie pacjentów z najtrudniejszymi przypadkami i daje im szansę na stworzenie implantów zębowych wtedy, kiedy inni dentyści uznali, że nie jest to już możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × 5 =