Czym zajmuje się piezochirurgia?

Z pojęciem piezochirurgii stykają się najczęściej osoby, które po licznych wizytach u dentystów decydują się na implanty lub będące po urazach twarzy wywołanych wypadkami i wymagają pomocy chirurgicznej w obszarze szczękowo-twarzowym.

Czym jest piezochirurgia i jak usprawnia przeprowadzane zabiegi?

Ta innowacyjna technika chirurgii kostnej stosowana jest w skomplikowanych zabiegach szczękowo-twarzowych, w stomatologii, periodontologii oraz implantologii. Piezochirurgia, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wielokrotnie przewyższa tradycyjne techniki chirurgiczne i pozwala na niebywałą precyzję i bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów i operacji. Z jej pomocą wykonuje się m.in takie działania, jak odbudowa kości pod implanty, pozyskiwanie tkanki kostnej i bloczków kostnych do implantów, zabiegi leczące rozszczepienia wyrostka zębodołowego, podnoszenie dna zatoki szczękowej i wiele innych.

Specjaliści z zakresu piezochirurgii są poszukiwani przez osoby mające wyjątkowe problemy z uzębieniem i takie, którym ich dentysta nie jest już w stanie wykonać wszczepienia implantów; na szczęście w Koninie takim gabinetem specjalistycznych jest zakład https://dentysta-stomatolog.konin.pl/, wykonujący szereg profesjonalnych i niemal całkowicie wolnych od krwi zabiegów piezochirurgicznych. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia stomatologii, umożliwia profesjonalne leczenie pacjentów z najtrudniejszymi przypadkami i daje im szansę na stworzenie implantów zębowych wtedy, kiedy inni dentyści uznali, że nie jest to już możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 3 =