Bielizna modelująca sylwetkę – 6 rzeczy, które warto wiedzieć przed zakupem

Każda kobieta chce wyglądać pięknie. Niestety dla wielu kobiet szczupła sylwetka wiąże się z nieustannymi wyrzeczeniami i sportem. Jeśli mamy kilka nadprogramowych kilogramów, a nie mamy czasu na odchudzanie, możemy użyć bielizny wyszczuplającej. Optycznie odejmie nam od kilku nawet do dziesięciu kilogramów. Zanim zdecydujemy się na zakup takiej bielizny, poznajmy kilka istotnych aspektów.

Po pierwsze poznajmy działanie bielizny wyszczuplającej. Dobrze dobrana powinna być przede wszystkim wygodna. Nasze ciało powinno być uformowane tak, abyśmy były zadowolone z efektu, a mięśnie niech wyglądają sprężyście. Na rynku jest bardzo wiele modeli. Wybierając odpowiednią kierujmy się figurą, jaką ma nasze ciało.

Po drugie nie zapomnijmy zmierzyć obwód bioder, pasa oraz biustu. Jeśli kupimy zbyt małe rozmiary, będziemy czuły się bardzo niekomfortowo. Znając obwód biustu, możemy na przykład zamówić w sklepie on line staniki Ava.

Trzecią rzeczą, o której powinniśmy wiedzieć, to rodzaje sylwetki damskiej. Mają one zazwyczaj skrócone nazewnictwo: A, O, H i X. Bielizna oznaczona symbolami A i O to sylwetka z wąskimi ramionami, małym biustem i okrągłymi biodrami. Symbol H jest oznaczeniem na bieliźnie dla figury o słabo zarysowanej talii i płaskich pośladkach. Natomiast X to typ wysportowanej smukłej sylwetki z wąskimi ramionami.

Decydując się na rozmiar, powinniśmy dobierać taki sam rozmiar, jaki wybieramy na co dzień dla zwykłej bielizny.

Piąta rzecz to model. Do najpopularniejszych zaliczyć możemy szorty, halki, wyszczuplające legginsy, majtki, pasy i gorsety. Kupujmy ten model, który właśnie nam najbardziej odpowiada.

Szósta rzecz, o której nie wolno nam zapomnieć kupując bieliznę wyszczuplającą, to sprawdzenie, czy aby na pewno jest niewidoczna. Bardzo źle to wygląda, kiedy spod eleganckiej wieczorowej kreacji prześwituje obcisła bielizna modelująca sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 − 1 =