Jaką torebkę wybrać do sukni wieczorowej?

Wesele, bankiet, wyjście do teatru czy impreza sylwestrowa – okazji na ubranie pięknej wieczorowej sukni jest wiele. Sukienka to jednak nie wszystko: oprócz butów i biżuterii, dopełnieniem kreacji na wielkie wyjście musi być też odpowiednia torebka. To bardzo ważny element, jednak wiele kobiet ma problem z tym, na jaką torebkę się zdecydować.

Nie za wielka, nie za mała

Odpowiednia torebka na wieczór nie może być za duża, ale musi zmieścić niezbędne rzeczy. Powinny one być ograniczone do minimum: klucze, telefon, chusteczki, lusterko i szminka powinny wystarczyć na kilkugodzinne wieczorne wyjście. Wiadomym jest, że wielka codzienna torba typu shopper nie będzie pasowała do sukni, warto więc wybrać coś spośród mniejszych modeli. Mogą to być kopertówki, torebki do ręki czy niewielkie torebki na ramię. Sklepów z torebkami wieczorowymi jest sporo, więc jest z czego wybierać.

Pasujący kolor

Aby dopasować idealną torebkę do sukni wieczorowej trzeba także wybrać odpowiedni kolor. Do wielu kreacji będzie pasowała torebka w kolorze czarnym – jest uniwersalna i można ją wykorzystać jeszcze wiele razy, więc warto mieć to na uwadze, wybierając ten element garderoby. Modnym i odważnym akcentem będzie także srebrna lub złota torebka – w zależności od wybranych błyskotek. Sama torebka również może pełnić rolę biżuterii: wiele modeli posiada błyszczące dodatki, jak np. cekiny czy kryształki. Należy także dopasować torebkę pod względem materiału: można wybierać spośród torebek damskich skórzanych czy np. welurowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × pięć =