Jak wybrać idealną suknię ślubną na lato?

Suknia ślubna na lato powinna charakteryzować się nie tylko niebanalnym i świetnym wyglądem, ale także być wygodna oraz komfortowa dla Panny Młodej. Warto przecież pamiętać, że w sukni kobieta musi być przez długi czas – zazwyczaj jest to praktycznie całe popołudnie oraz cała noc. Dlatego też warto jest, szczególnie właśnie w letnie i gorące miesiące postawić na suknie ślubne wykonane z delikatnych, lekkich materiałów.

Suknia ślubna na lato – jak wybrać idealną?

Suknia ślubna na lato powinna zapewniać komfortową zabawę. Dobrze jest więc postawić na zwiewne suknie ślubne, wykonane z lekkich materiałów. Świetnie sprawdzi się na przykład suknia ślubna wiązana na szyi, która odkrywa plecy i dzięki temu daje uczucie ochłody. Dobrze sprawdzą się także proste sukienki, które nie posiadają zbyt wielu warstw materiału – falbanki w sukni ślubnej na lato w upalny dzień mogą być niezbyt wygodne i komfortowe. W ostatnich latach popularne są także suknie ślubne nieco krótsze, niż te które sięgają do ziemi. Modne są więc suknie typu 3/4 lub 7/8 – dzięki takiej długości te suknie ślubne są bardziej przewiewne oraz delikatne.

W lato dobrze jest także postawić na mniej zabudowane buty. Choć nadal najbardziej popularne są klasyczne szpilki ślubne to świetnym rozwiązaniem jest wybór delikatnych sandałków na szpilce lub słupku na przykład w kolorze ecru lub beżu i zdobione delikatnym wzorem. Dzięki temu stopy będą mogły lepiej oddychać, a w kontekście upałów bardzo często pozwoli to uniknąć bolesnych odcisków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście − 17 =