Przenoszenie danych, reklama – czyli do czego może służyć pendrive?
Technologie & IT
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przenoszenie danych, reklama – czyli do czego może służyć pendrive?

Pendrive’y czyli mała pamięć podręczna potrafią być bardzo przydatnym gadżetem. Oczywiście najpopularniejszą ich funkcją jest przechowywanie danych oraz możliwość przenoszenia różnych plików. Warto jednak zauważyć, że nie jest to jedyną funkcją tych urządzeń.

Ze względu na swój niewielki rozmiar oraz użyteczność, pendrive’y mogą być świetnymi gadżetami reklamowymi. Zamawiając je bezpośrednio u producenta, możemy poprosić o umieszczenie nie nich loga naszej firmy albo innego kojarzącego się z nią motywu.

Ze względu na fakt, że pendrive jest urządzeniem, z którego osoby np. zajmujące się informatyką, zdjęciami, sprzedażą lub marketingiem korzystają stosunkowo często, to jest to dobre miejsce na zareklamowanie naszej firmy. Pendrive ceny hurtowe będą ponadto niższe niż podczas kupowania detalicznego.

Wyróżnij się jako firma, poprzez oryginalne gadżety reklamowe

Jeśli chcemy przeprowadzić akcję reklamową, warto zaprojektować pendrive, który będzie w interesującym kształcie i z naszym logiem, a potem zamówić go w dużej ilości np. na https://memorabbit.pl/c/pendrive-reklamowe, a następnie rozprowadzimy wśród naszych klientów. Ceny hurtowe, które powinny zostać nam zaproponowane przez producenta, ze względu na dużą ilość zamawianych przez nas produktów, powinny być konkurencyjne, w stosunku do cen obecnych standardowo na rynku.

Oprócz tego, pendrive może być również dodatkiem do prezentu. Taki gadżet każdemu się przyda, a ze względu na ilość dostępnych wzorów, wielkości i kolorów, na pewno uda nam się trafić w gust osoby, którą chcemy obdarować. Na rynku znajdują się m.in. postacie z bajek i kreskówek, zwierzątka, samochody, różnego rodzaju rzeczy do jedzenia oraz przybory szkolne.

W zależności od potrzeb znajdziemy również pendrive’y o różnej pojemności (na ogół do 128 GB). Należy jednak pamiętać, że wraz z pojemnością rośnie również cena. Jednak oryginalny pendrive, zaprojektowany z pomysłem, o stosunkowo niewielkiej pojemności z pewnością będzie idealną reklamą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zbiornik na deszczówkę – na co warto się zdecydować?
Zbiornik na deszczówkę – na co warto się zdecydować?
Coraz więcej osób decyduje się na gromadzenie wody deszczowej w specjalnym zbiorniku zamontowanym obok obiektu mieszkalnego. Jest to bowiem znakomity […]
Masz problem z wysuwaniem szuflady? Zainwestuj w jakościową prowadnicę
Masz problem z wysuwaniem szuflady? Zainwestuj w jakościową prowadnicę
Szuflada to element wyposażenia szafek, który pomaga w lepszej organizacji danego pomieszczenia. Często muszą one pomieścić dużo ciężkich gadżetów. Zdarza […]
Rodzaje materacy do łóżek – czym powinniśmy kierować się podczas jego zakupu?
Rodzaje materacy do łóżek – czym powinniśmy kierować się podczas jego zakupu?
Sen odgrywa bardzo ważną rolę w życiu człowieka – nic w tym dziwnego, gdyż jest podstawową czynnością fizjologiczną, która gwarantuje […]
Ostatnie wpisy