Jak najtaniej dotrzeć na lotnisko?

Planując wakacje i podróż samolotem, albo po prostu wylot na przykład w celach biznesowych, często zastanawiamy się jak dotrzeć na lotnisko. Kiedy istotny jest koszt przedsięwzięcia, rozważamy zwykle wiele opcji. Która z nich jest najlepsza?

Tani i wygodny transfer na lotnisko

Załóżmy, że samolot wyrusza z lotniska w Katowicach, a mieszkamy w innym mieście. Musimy z całą pewnością dostać się na lotnisko razem z bagażem, stawiamy też na komfort podróży, ale cena jest najistotniejsza. Być może przejazd własnym samochodem byłby wygodny i tani, ale już pozostawienie go na parkingu na czas wyjazdu i pewien dyskomfort związany z możliwością powrotu z podróży na inne lotnisko jest nieakceptowalne dla większości z nas.
Jako alternatywę dla samochodu można znaleźć ciekawe oferty bus lotnisko, przejazdu małymi autokarami – busami. Takie transfery na lotnisko Pyrzowice są wygodą zbliżone do przejazdu samochodem, a jednocześnie ich cena jest przystępna dla każdego podróżnego. W porównaniu z pociągami, busy na lotnisko odjeżdżają z kilku dostępnych dla pasażerów przystanków w centrum miasta, a dojazd jest szybszy i bezpośredni.

Wybierając transfery na lotnisko Pyrzowice z użyciem busa nie przepłacimy, jak to jest zwykle w przypadku przejazdu taksówką. Docieramy pod sam port lotniczy, nie ma więc konieczności przemieszczania się z dworca czy przystanku komunikacji podmiejskiej. Bilet na busa możemy kupić z wyprzedzeniem, co daje nam pewność miejsca i niweluje ryzyko nie zabrania przez kierowcę w przypadku przepełnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć − cztery =