Pierwsze kroki z triathlonem
Forma i zdrowie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwsze kroki z triathlonem

Triathlon łączący pływanie, jazdę na rowerze z bieganiem. Tym samym wydaje się być jedną z najciekawszych dyscyplin sportu. Pozwala na duże zróżnicowanie treningów oraz rozwój wielu partii ciała, niestety jednocześnie konieczne jest przeznaczenie większej ilości czasu na ćwiczenia niż w przypadku realizowania się w jednej dyscyplinie. Swoją przygodę z triathlonem warto rozpocząć od treningu kondycyjnego, a następnie skupić się na budowaniu zrównoważonej bazy pod specjalistyczne ćwiczenia dla każdej dyscypliny.

Już na wstępnie niezbędny będzie strój triathlonowy. Składa się oczywiście z trzech części. Do pływania przydadzą się okulary i pianka, do biegania specjalne buty i sportowy strój, a do kolarstwa odzież kolarska i rower. Warto zainwestować w rower szosowy/czasowy, który zapewni najlepsze rezultaty. Zaczynając przygodę z tym sportem, można część wydatków zredukować poprzez wypożyczanie sprzętu, kupno odkładając na moment, w którym będziemy przekonani, że chcemy realizować się w tej dyscyplinie sportu.

Gdzie kupić akcesoria do triathlonu?

Decydując się na zakup akcesoriów sportowych, warto korzystać z ofert sklepów internetowych i stacjonarnych, oferujących produkty najwyższej jakości. Cechują się one bardzo dużą trwałością i ergonomicznością, redukując ryzyko odniesienia kontuzji.

Godnym polecenia podmiotem jest: https://www.runshop.pl/buty-do-biegania,c9.html, który oprócz butów do biegania posiada bogaty asortyment artykułów sportowych w atrakcyjnych cenach. Fachowi doradcy pomogą klientowi w wyborze produktu dostosowanego do uprawianego sportu i jego indywidualnych potrzeb.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Okulary jakich producentów warto kupować?
Okulary jakich producentów warto kupować?
Kupując okulary, powinniśmy wybierać modele nie tylko modne, ale przede wszystkim dobrej jakości, co nie zawsze oznacza, że muszą być […]
Zasady ćwiczeń na orbitreku
Zasady ćwiczeń na orbitreku
Ćwiczenia na orbitreku wcale nie są trudne, należy tylko odpowiednio ruszać nogami i rękami. Niemniej jednak należy wiedzieć jak ćwiczyć […]
Jakie i ile ubranek kupić dla niemowlaka?
Jakie i ile ubranek kupić dla niemowlaka?
Czas ciąży to czas wielu radości i wielu przygotowań. W końcu do wielkiego dnia porodu, do dnia w którym rozpocznie […]
Ostatnie wpisy