Religijne pamiątki na I Komunię

Przystąpienie do pierwszej komunii świętej to bardzo ważne wydarzenie. Zarówno dla osoby, która przyjmuje sakrament, jak i dla jej bliskich. To radosne chwile, które pragniemy należycie świętować i zachować w naszej pamięci na długo. Jak to zrobić? Warto sięgnąć w tym celu po specjalne, religijne pamiątki, które wręczymy z tej okazji. Oto produkty godne polecenia.

Uniwersalny podarunek

Doskonałym pomysłem jest zakup prezentu, który ma uniwersalny charakter. Może to być biżuteria, na przykład srebrny lub złoty łańcuszek, który posiada zawieszkę przedstawiającą krzyż, Matkę Boską lub Jezusa Chrystusa. Taki podarunek będzie odporny na upływ czasu i nie straci na swej wartości. Będą mogły nosić go zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, przez wiele długich lat. Dziewczynkom możemy także podarować pierścionek z wygrawerowanym symbolem religijnym.

Piękne drobiazgi

Wspaniałym prezentem będzie bez wątpienia specjalny, srebrny obrazek nawiązujący do dnia przystąpienia do sakramentu. Najczęściej przedstawia on podobiznę dziecka, któremu towarzyszy Anioł lub święte relikwie. Całość ozdabia personalizowany napis, który uwzględnia między innymi datę oraz imię dziecka. Z szeroką ofertą tego rodzaju pamiątek można zapoznać się, odwiedzając stronę internetową https://quovadis.sklep.pl/pierwsza-komunia/srebrne-obrazki. Warto będzie zainwestować również w specjalną Biblię dla najmłodszych, która pozwoli na zapoznawanie się ze Słowem Bożym poprzez korzystanie z księgi pełnej atrakcyjnych ilustracji i zdobień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − 12 =