Przygotuj się na nadejście zimy

Jesień w tym roku jest bardzo przyjemna i względnie ciepła. Nie należy jednak spodziewać się, że zimy nie będzie. Ona przyjdzie, tylko pewnie trochę później. Co nie zmienia faktu, że trzeba się do niej odpowiednio przygotować, by nie zostać na lodzie.

Ubrania na zimę

Każdy wie, że podstawą są ciepłe buty. Na szczęście żyjemy w takich czasach, że każdy może kupić sobie buty w takim stylu, w jakim chce. My dziewczyny bardzo lubimy buty, więc zazwyczaj mamy w szafie kilka par butów zimowych. Oficerki przydadzą się do noszenia jeansów. Kozaki za kolano idealnie pasują do sukienki czy spódnicy, a ocieplane botki do leginsów.

Do butów trzeba mieć wygodną kurtkę. Musi ona zatrzymywać w sobie ciepło, gdyż nie wiadomo, jaka będzie ta nasza zima. Może być łagodna, ale może być także minus 25 stopni. Jeżeli macie taką możliwość to kupcie elegancki płaszczyk, który przyda się Wam, gdy będziecie wybierały się na jakąś uroczystość oraz grubą kurtkę to chodzenia do pracy, na zakupy.

Jak zima, to koniecznie czapka, szalik oraz rękawiczki. Naukowcy twierdzą, że najwięcej ciepła z ciała człowieka ucieka przez głowę i ja się z tym zgadzam, więc czapki na głowy moi drodzy. Jeżeli naprawdę nie lubicie czapek to chociaż zainwestujcie w nauszniki. Przecież nie chcecie chorować na zapalenie uszu, prawda? Szalik to nie tylko część garderoby, który ochroni Waszą szyję i gardło, ale także bardzo stylowy dodatek, który dopełni Waszą stylizację. Rękawiczki ochronią Wasze dłonie przed mrozem, który bardzo wysusza dłonie.

Artykuł powstał we współpracy z Casadi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × dwa =