Obraz czy plakat? – Jaką dekorację ścienną wybrać?

Urządzając pomieszczenia w domu czy mieszkaniu warto pomyśleć o dekoracjach ściennych, które będą przyciągać wzrok, ale i nadać charakteru każdemu wnętrzu. Obecnie na rynku mamy do wyboru tysiące propozycji, z których najciekawsze to plakaty i obrazy. Która dekoracja sprawdzi się jednak lepiej w naszych czterech ścianach? Co wybrać?

Designerski plakat dla fanów nowoczesności

Plakaty to dobry wybór, gdy zależy nam na nowoczesnej formie, jesteśmy fanami grafik lub poszukujemy w dekoracjach różnorodności. Plakaty dostępne są bowiem w tysiącach wzorów i projektów, dlatego w łatwy sposób znajdziemy coś pasującego do naszej osobowości i poczucia estetyki. Kolejna zaleta to również niska cena, wytrzymałość i łatwość w pielęgnacji – wystarczy umieścić plakat w antyramie lub ramie, by zachwycał i służył nam na lata. Nowoczesne i oryginalne plakaty dostępne są w sklepie marki Kuta House, pod adresem: https://kutahouse.pl/kategoria/plakaty-nowoczesne-do-sypialni.

Obrazy dla wielbicieli klasyki

Obraz jako dekoracja ścienna, doda stylu każdemu pomieszczeniu, jednak jest to spory wydatek. Znalezienie odpowiedniego płótna, które pasowałoby do charakteru wnętrza i naszego gustu to również nie lada wyzwanie. Musimy pamiętać, że obrazy wymagają odpowiedniej pielęgnacji i używania specjalnych narzędzi do czyszczenia ich np. z kurzu. Jeżeli jednak jesteśmy fanami klasyki i chcielibyśmy posiadać w swoim domu oryginalny obraz to doskonałą opcją jest wspieranie młodych artystów, którzy sprzedają swoje dzieła np. w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 15 =