Jakiego typu mebel będzie odpowiedni pod telewizor?

W każdym salonie, który łączy przestrzeń rekreacyjną i wypoczynkową, nie może zabraknąć komody RTV. Ustawiony na niej telewizor będzie oglądało się znacznie lepiej. Szuflady oraz półki, wchodzące w skład komody, pomogą w uporządkowaniu akcesoriów telewizyjnych.

Komoda RTV

Umieszczenie telewizora na odpowiedniej wysokości to ważna kwestia, która nie powinna zostać pominięta. Współcześnie modne aranżacje wnętrz wykorzystują w przestrzeni salonu tzw. komody RTV. Wysokość szafki jest dopasowana do wysokości pozostałych mebli, tak aby oglądająca telewizor osoba, która siedzi na sofie, mogła widzieć obraz pod odpowiednim kątem. Większość szafek RTV posiada także pojemne szuflady na akcesoria typu: piloty, ładowarki i kable. Półki umiejscowione bezpośrednio pod telewizorem to miejsce na dekodery, DVD czy konsolę do grania. Można na nich również ustawić płyty z filmami do DVD.

Szafka RTV – w jakim stylu?

Modne aranżacje wnętrz obejmują również fasony komód, które są nie tylko praktyczne ale i estetyczne, o czym świadczą modele zawarte pod adresem https://danielmeble.pl/kategoria/salon/komody-rtv/. Styl komody powinien pasować do aranżacji salonu. Wykonane z drewna meble wpisują się w kanony stylów takich jak: loft, industrial, skandi. Bardziej modernistyczne komody posiadają oświetlenie LED oraz szuflady otwierane na dotyk. Klasyczne komody wyróżniają się prostotą linii oraz ponadczasową kolorystyką. Komody w modnych kolorach (biel, czerń, naturalny kolor drewna) dopasują się także do bardziej swobodnych aranżacji, które zostały stworzone z myślą o wyrażeniu własnej indywidualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 6 =