Jak stylowo odnowić łazienkę?

Wizja odnowy łazienki niektórym może spędzać sen z powiek. To pomieszczenie trudne do oryginalnego zagospodarowania, wszak w każdej łazience znajdują się podobne akcesoria. Jak zatem odnowić ją z klasą i stylem, tak, aby wyróżniała się na tle innych?

Wanna zawsze modna

Jeśli zależy nam na tym, aby nasza łazienka była stylowa, zamiast kabiny prysznicowej wybierzmy wannę. To kwintesencja stylu, obecna w królewskich łazienkach już kilkaset lat temu. A kto jak nie rodziny królewskie najlepiej wie, co wyznacza modowe trendy. Możemy zatem zdecydować się na wannę zabudowaną, bądź, co jeszcze bardziej stylowe – wolnostojącą.

Furorę robią sprzety z pozłacanymi, barokowymi nogami. Ale sama wanna to nie wszystko. Warte uwagi są baterie wannowe Grohe, które idealnie pasowały będą zarówno do wanien zabudowanych, jak i wolnostojących.

Najmodniejsze akcesoria

Jeśli wybraliśmy już wannę naszych marzeń, czas na urządzenie reszty łazienki. Podobnie jak w przypadku wanny, umywalkę również możemy wybrać zabudowaną bądź wolnostojącą. Najlepiej zdecydujmy się na tę samą wersję w przypadku obu. Teraz tylko szybki wybór toalety i przechodzimy do akcesoriów. Na rynku obecnych jest wielu producentów.

Warto stawiać przede wszystkim na jakość, a tę gwarantują na przykład akcesoria łazienkowe Bisk. Zadbajmy również o to, aby wszystkie akcesoria reprezentowały ten sam styl. Bezpiecznie będzie nie mieszać kolorów, ani zdobień. Akcesoria możemy dobrać do koloru ścian bądź płytek, w zależności od tego, co mamy w łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście + 2 =