Zlewy kuchenne granitowe – jakie są odcienie?

Zlewy kuchenne granitowe to bardzo popularny wybór wielu osób. Są trwałe, łatwe w czyszczeniu i świetnie wyglądają. Występują w różnych kolorach i odcieniach, ale najbardziej popularne są białe i czarne granity.

Biały granit

Biały granit jest zdecydowanie najbardziej popularnym kolorem dla granitowych zlewów kuchennych. Ma bardzo czysty i nowoczesny wygląd, który może iść z każdym stylem dekoracji. Najczęstszy odcień białego granitu nazywa się „eggshell”, który jest lżejszy niż czysta biel, ale nie całkiem biały lub kremowy albo. Istnieją również inne odcienie, takie jak piaskowiec lub szary, które mogą być używane do tego typu zlewu, jak również. Kolor będzie zależał od tego, ile miki jest w nim, co daje mu zróżnicowanie kolorów. Im więcej miki jest w kamieniu, tym bardziej szary będzie; podczas gdy mniejsza zawartość miki da ci bielszy wygląd.

Czarny granit

Drugim najbardziej popularnym kolorem granitowego zlewu kuchennego jest czarny, ponieważ jest to tak elegancki i ponadczasowy wybór koloru, który idzie ze wszystkim! Istnieją różne odcienie czerni, takie jak jet black lub charcoal gray, w zależności od tego, jaki rodzaj wyglądu zamierzasz uzyskać w swojej przestrzeni kuchennej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 7 =