Z jakimi problemami można udać się do psychologa?

Kiedy udać się do psychologa – to pierwsze pytanie, jakie przychodzi ludziom do głowy. Psycholog jest specjalistą przeszkolonym w zakresie psychologii i psychoterapii, który może zajmować się wszelkiego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, poznawczymi i behawioralnymi. Pomoże Ci pozbyć się wielu problemów i sprawi, że Twoje życie stanie się szczęśliwsze i jaśniejsze. Więcej informacji można uzyskać na tej stronie internetowej http://www.psychoterapia.lublin.pl/oferta/psychoterapia/

Kiedy należy zgłosić się do psychologa?

 – Wiesz dokładnie, co chcesz w sobie zmienić, ale bez pomocy nie możesz sobie poradzić. Chcesz rozwinąć jakieś umiejętności, nauczyć się nowego języka, a może zmienić zawód? 

– Masz specyficzne problemy, na które nikt poza specjalistą nie jest w stanie pomóc, takie jak brak pewności siebie, nieśmiałość, niemożność skupienia się na pracy lub nauce, depresja, zaburzenia lękowe i inne fobie. 

– Popełniłeś zbyt wiele błędów podczas pisania tekstu i potrzebujesz profesjonalnej korekty. 

– Masz wystarczające doświadczenie w swojej pracy i dobrze wiesz, co jest potrzebne, ale nie potrafisz tego samodzielnie wyrazić. 

– Uważasz, że nowe zrozumienie sytuacji pomoże Ci w relacjach z innymi i w życiu towarzyskim lub zwiększy Twoje sukcesy w pracy lub nauce. 

– Chcesz poczuć się lepiej we własnej skórze i zbudować dla siebie obfity wewnętrzny świat pozytywnych emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + czternaście =