Jak przygotować dziecko na casting?

Wielcy aktorzy i aktorki są naturalnie utalentowani, z dużym doświadczeniem pod pasem. Jednak niektórzy ludzie, którzy dopiero zaczynają, mogą czuć się zdenerwowani przesłuchaniami i występami. Jeśli chcesz jak najszybciej zacząć działać w świecie rozrywki, musisz się wcześniej przygotować. Jak przygotować zatem dziecko do castingu?

Badaj rolę i postać

Jest to ważne, ponieważ pomoże Ci zrozumieć, jaki typ osoby muszą zagrać i jak powinni się zachowywać. Dziecko powinno przygotować się do przesłuchania, ćwicząc swoje kwestie, zapamiętując je i przyzwyczajając się do wypowiadania ich na głos.

Powinno również czuć się komfortowo z myślą o występie przed innymi ludźmi. Jeśli masz dostęp do kamery wideo lub kamery internetowej, to możesz wykorzystać to jako okazję do nagrania dziecka mówiącego swoje kwestie, aby mogło je później obejrzeć. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na tej witrynie https://szkolamusicalowa-amt.pl/casting/.

Przede wszystkim ważne jest, aby pomóc dziecku zrozumieć proces aktorstwa. Większość młodych ludzi nie ma pojęcia, jak przygotować się do roli, ale jeśli wytłumaczysz im, co wchodzi w skład przesłuchania lub przedstawienia, łatwiej będzie im poczuć się pewnymi swoich umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + dziesięć =