Wyświetlacze do reklam ledowe – jak działają?
Biznes i marketing
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyświetlacze do reklam ledowe – jak działają?

Trendem zyskującym coraz większą popularność jest wyświetlacz reklamowy, ledowy. Chętnie sięgają po nie właściciele sklepów, warsztatów, klubów i kawiarni- jednym słowem właściciele biznesów lokalnych. Dzieje się tak dlatego, że ekrany ledowe wykorzystując świecące jasno diody, przyciągają uwagę przechodnia nawet z dużej odległości i w przeciwieństwie do staromodnych neonów mogą być doskonale widoczne także za dnia. Tablice nadają się także jako element wystroju wnętrza czy do postawienia w witrynie sklepowej, a także do powieszenia na zewnątrz.

Ich działanie jest niezwykle proste

Programując wybrany wzór lub napis można stworzyć atrakcyjną dla wnętrza lokalu reklamę lub użyć jako tablicę informacyjną, np. z MENU. Popularne są także: termometry i zegary, spełniając oprócz reklamy funkcję praktyczną i w ten sposób przyciągając uwagę.

Aby wybrana tablica spełniła oczekiwane funkcje, należy zwrócić uwagę na parametry takie jak na przykład rozdzielczość, ponieważ to właśnie liczba pikseli decyduje o jakości wyświetlanego materiału. Podobnie jak w telefonie czy aparacie- im wyższa liczba, tym lepszą jakość!
Dobrze jest też zwrócić uwagę, czy tablica nadaje się do zaprogramowania grafiki, ponieważ niektóre tablice są jedynie tekstowe.

Ponieważ tablice wykorzystują technologię światła ledowego, są niezwykle energooszczędne, a ich konstrukcja sprawia, że są urządzeniem praktycznie bezawaryjnym. Aby wprowadzić żądany napis lub grafikę, czasami potrzebne będzie oprogramowanie kompatybilne z modelem tablicy.

Bogaty wybór reklam ledowych oraz różnego rodzaju wyświetlaczy informacyjnych,  takich jak termometry, tablice wyników znajdziesz na stronie www.reklama-led.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Choroba lokomocyjna – skąd się bierze i jak ją zwalczyć?
Choroba lokomocyjna – skąd się bierze i jak ją zwalczyć?
Choroba lokomocyjna to bardzo popularne zjawisko, które dotyka coraz większą grupę osób i jest dla chorych bardzo niekomfortowym uczuciem podczas […]
Na czym polega outsourcing?
Na czym polega outsourcing?
Najkrócej ujmując jest to usługa polegająca na zleceniu zewnętrznej firmie obsługi ściśle określonych procesów w firmie. Outsourcing jest zazwyczaj stosowany […]
Z czego słyną francuskie wina?
Z czego słyną francuskie wina?
Francja rozpowszechniła szeroko rozumianą kulturę picia wina, pod którą kryją się poszczególne etapy produkcji – od selekcjonowania odmian winorośli przez […]
Ostatnie wpisy