Czy potrzebujesz usług kadrowych do firmy?

Jeśli jesteś małą firmą, prawdopodobnie masz pełne ręce roboty z codziennymi operacjami. Jeśli szukasz pracowników tymczasowych lub kontraktowych, firma rekrutacyjna może być doskonałym źródłem. Ale należy pamiętać o niektórych wspólnych pułapek podczas pracy z agencji zatrudnienia. Dlatego zapewniamy kompleksowe usługi HR, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie talenty dla Twojej firmy.

Rozwiązania kadrowe

Możemy pomóc Ci znaleźć pracowników tymczasowych i pełnoetatowych, aby spełnić Twoje potrzeby, niezależnie od tego, czy potrzebujesz kogoś na miejscu przez kilka tygodni, czy kogoś, kto może pracować zdalnie przez kilka miesięcy. Pomoc znaleźć możesz na stronie https://www.sj-i.pl/oferta/kadry-i-place.

Usługi rekrutacyjne

Pomożemy zidentyfikować najlepszych kandydatów na Twoje otwarte stanowiska i przeprowadzimy z nimi rozmowy kwalifikacyjne, aby upewnić się, że posiadają umiejętności i doświadczenie, które pozwolą im odnieść sukces w Twojej organizacji. Możemy pomóc Ci przeprowadzić ocenę potrzeb, aby określić, jakich umiejętności potrzebuje Twoja organizacja, i możemy stworzyć strategię rekrutacji, aby znaleźć ludzi, którzy posiadają te umiejętności.

Szkolenie i rozwój pracowników

Od wprowadzenia nowych pracowników do bieżących programów szkoleniowych, możemy zapewnić dostosowane do potrzeb rozwiązania, dzięki którym pracownicy będą na bieżąco z trendami w branży i z czasem będą doskonalić swoje umiejętności, co sprawi, że pozostaną zaangażowani w swoją pracę – i pozostaną z Tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 − 1 =