Survival – oryginalny pomysł na rozrywkę

W tej grze musisz przetrwać na wolności. Znajdziesz się w nieznanym miejscu, gdzie jest wiele niebezpieczeństw i przeciwników, którzy chcą cię zniszczyć. W tej sytuacji powinieneś szybko znaleźć schronienie, jedzenie i wodę. Wcześniej jednak musisz znaleźć broń, aby obronić się przed wrogami. Dodatkowo możesz zaprzyjaźnić się z innymi graczami, którzy pomogą Ci przetrwać w tym trudnym świecie. Ta gra służy nie tylko do rozrywki, ale także do nauki umiejętności przetrwania. W ten sposób dzieci mogą nauczyć się, jak przetrwać w niekorzystnych warunkach i jak chronić się przed wrogami.

Co oznacza survivalizm?

Survivalizm (lub ruch survivalowy) odnosi się do zainteresowania i praktycznego przygotowania do przyszłości, w której będzie mały lub żaden dostęp do żywności, wody, schronienia lub innych potrzebnych do życia rzeczy. Survivalowcy często przygotowują się do takich wydarzeń poprzez naukę podstawowych umiejętności manualnych i gromadzenie niepsującej się żywności i zapasów. Ważny jest również zakup odpowiedniego sprzętu. Dobrym miejscem na takie zakupy jest sklep myśliwski.

Termin survivalism może również odnosić się do praktyki życia w odległych obszarach lub dzikich miejscach z dala od cywilizacji. Termin ten jest ogólnie używany przez ludzi, którzy są zaniepokojeni potencjalnymi katastrofami (takimi jak wojna nuklearna) i chcą być przygotowani, gdyby coś się stało. Survivalowcy mogą również przygotować się na osobiste sytuacje kryzysowe, takie jak utrata pracy lub utknięcie gdzieś z dala od domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 6 =