Torebki i portfele – funkcjonalne dodatki
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Torebki i portfele – funkcjonalne dodatki

Niezależnie od płci, wszyscy kochamy funkcjonalne dodatki, które mogą być elementem stroju, uzupełnieniem garderoby, tak zwaną „kropką nad i”, a zarazem dodatkiem, który spełnia swoje funkcje.

W przypadku portfeli skórzanych sprawa jest dosyć prosta. Ich podstawową funkcją jest przechowywanie pieniędzy, a czasami i kart płatniczych czy rabatowych, czyli tak naprawdę wszystkiego, co dla nas ważne. To portfela strzeżemy, jak oka w głowie, bo pełni bardzo ważną funkcją: ochronną. W sklepach zdecydowanie więcej jest damskich portfeli skórzanych niż męskich, ponieważ Panowie częściej noszą pieniądze w kieszeniach, albo „luzem”,  w saszetkach męskich.

Mimo wszystko jest to rzecz, którą bardzo często wyciągamy, z kieszeni czy torebki, w ciągu dnia. Można powiedzieć, że portfel jest używany, zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, non stop, codziennie po kilka razy. Dlatego, aby długo nam posłużył, warto nabyć taki portfel, który jest wykonany z dobrej jakości skóry. Tylko skórzane portfele dają nam gwarancje zadowolenia i długoletniego użytkowania. Pamiętajmy jednak, że skóra wymaga tego, aby regularnie o nią dbać. Nie jest to jednak nic skomplikowanego i każdy może to zrobić samodzielnie, w domowych warunkach.

Podobnie jest z torebkami skórzanymi. Dobrze wykonana torebka posłuży kobiecie latami, choćby nosiła ją codziennie.

Mężczyźni wcale nie są tutaj poszkodowani. Nie muszą nosić dokumentów czy portfela w kieszeni. Dla nich idealnym rozwiązaniem jest skórzana nerka na biodra, albo skórzana saszetka, którą mogą nosić na przykład przewieszoną na ramię.

Nie jest to nic nie taktowego. Coraz większa liczba mężczyzn decyduje się na tak funkcjonalne rozwiązanie, a dodatek w postaci nerki czy saszetki może stać się kolejnym elementem nadającym spójność wizerunkowi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Boks – jak ustabilizować nadgarstki na ringu?
Boks – jak ustabilizować nadgarstki na ringu?
Sporty walki, takie jak boks, wymagają nie tylko odpowiedniego przygotowania fizycznego, ale również technicznego. W czasie ćwiczeń zawodnicy mogą doznać […]
Wypadanie sierści u psa – jak można temu zaradzić?
Wypadanie sierści u psa – jak można temu zaradzić?
Obserwacja Linienie, czyli wypadanie sierści, jest zupełnie naturalnym zjawiskiem i w większości przypadków nie powinno stanowić powodu do niepokoju. Zdarza […]
Gdzie wymagana są precyzyjne wagi?
Gdzie wymagana są precyzyjne wagi?
Określenie masy towarów to konieczność, z jaką wiąże się prowadzenie sklepów funkcjonujących w różnych branżach. To konkretna waga stanowi podstawę […]
Ostatnie wpisy