Rolety i plisy jako użyteczna dekoracja wnętrz

Rolety wewnętrzne to osłony okienne, po które chętnie sięgają Polacy. W sprzedaży dostępnych jest wiele ciekawych produktów, które są nie tylko funkcjonalne, ale również efektowne. Największą popularnością cieszą się nadal modele kasetowe. W tego rodzaju konstrukcjach materiał osłaniający okno zawijany jest na rolkę przy pomocy linki. Rozwiązanie to jest proste, niezawodne i tanie. Duża dostępność kolorów i wzorów sprawia, że każdy klient może dostosować wygląd materiału osłaniającego do własnych preferencji i potrzeb.

Ciekawym i coraz chętniej wybieranym produktem są rolety dzień noc. Tego rodzaju modele zbudowane są z dwóch rodzajów poziomych pasów ułożonych naprzemiennie, z których jeden jest transparentny, a drugi zupełnie nie przepuszcza promieni słonecznych. Poprzez nakładanie pasów na siebie użytkownik może regulować ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza. Na uwagę zasługuje efektowny wygląd rolet.

Nowoczesne plisy i ich cechy

Interesującym rozwiązaniem, które w ostatnim czasie mocno zyskuje na popularności, są plisy. Ich charakterystyczną cechą jest harmonijkowa konstrukcja pozwalająca na osłonięcie wybranej części okna. Oznacza to, że użytkownik może samodzielnie regulować poziom zaciemnienia od góry, od dołu lub jednocześnie od góry i od dołu. Jest to niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze rozwiązanie. Plisy, takie jak te dostępne na stronie https://rolety24.net/plisy to osłony okienne, które świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Duża dostępność kolorów i wzorów pozwala na dostosowanie ich wyglądu do sposobu aranżacji wnętrza. W zależności od potrzeb mogą być montowane w sposób inwazyjny lub bezinwazyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 − sześć =