Jak ciekawie zaprezentować trofea sportowe?

Każdy sportowiec, niezależnie od tego, czy jest to aktywność amatorska czy zawodowa, stawia sobie cele i dąży do ich osiągnięcia. Ważne są nagrody zdobywane w konkursach czy zawodach. Od najmłodszych lat dzieci są doceniane nawet za sam udział w imprezie.

Wraz z rozwojem talentu i zyskiwaniem nowych nagród, pojawia się pytanie – gdzie pomieścić te precjoza? Niezwykle istotne jest, aby były dobrze wyeksponowane. Jest to bowiem powód do chluby i dumy oraz prezentowania osobom, które dobrze życzą danej osobie.

Sposoby prezentacji medale i puchary

Przede wszystkim należy zastanowić się, co może być trofeum przyznawanym sportowcom. Są to różnego rodzaju medale oraz puchary za zajęcie wyznaczonych w zawodach miejsc. Niektóre dyscypliny nagradzają tylko trzech najlepszych zawodników, inne najlepszym przyznają nagrody w postaci medali oraz pucharów natomiast wszyscy uczestnicy otrzymują podziękowania w postaci dyplomów czy certyfikatów.

Papierowe dokumenty można oprawić w antyramę i powiesić na ścianie lub postawić na półce. Stosunkowo łatwe jest również odpowiednie zaprezentowanie pucharów. Specjalne regały czy witryny umożliwiają to w 100%.

Pozostaje pytanie, w jaki sposób przechowywać i prezentować trofea sportowe w postaci medali. Ciekawym rozwiązaniem jest tu wieszak medalówka. Może być to pojedynczy haczyk lub większa ilość w dowolnym układzie. Dla szkół o profilu sportowym dobrą propozycją są naścienne wieszaki przeznaczone dla różnych dyscyplin.

Można więc przygotować z grawerowana nazwą drużyny wieszak na medale piłki nożnej, ręcznej, siatkówki czy koszykówki, drużyny pływackiej, lekkoatletycznej, tenisowej lub też dla zawodników indywidualnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 15 =