Jak ciekawie zaprezentować trofea sportowe?

Każdy sportowiec, niezależnie od tego, czy jest to aktywność amatorska czy zawodowa, stawia sobie cele i dąży do ich osiągnięcia. Ważne są nagrody zdobywane w konkursach czy zawodach. Od najmłodszych lat dzieci są doceniane nawet za sam udział w imprezie.

Wraz z rozwojem talentu i zyskiwaniem nowych nagród, pojawia się pytanie – gdzie pomieścić te precjoza? Niezwykle istotne jest, aby były dobrze wyeksponowane. Jest to bowiem powód do chluby i dumy oraz prezentowania osobom, które dobrze życzą danej osobie.

Sposoby prezentacji medale i puchary

Przede wszystkim należy zastanowić się, co może być trofeum przyznawanym sportowcom. Są to różnego rodzaju medale oraz puchary za zajęcie wyznaczonych w zawodach miejsc. Niektóre dyscypliny nagradzają tylko trzech najlepszych zawodników, inne najlepszym przyznają nagrody w postaci medali oraz pucharów natomiast wszyscy uczestnicy otrzymują podziękowania w postaci dyplomów czy certyfikatów.

Papierowe dokumenty można oprawić w antyramę i powiesić na ścianie lub postawić na półce. Stosunkowo łatwe jest również odpowiednie zaprezentowanie pucharów. Specjalne regały czy witryny umożliwiają to w 100%.

Pozostaje pytanie, w jaki sposób przechowywać i prezentować trofea sportowe w postaci medali. Ciekawym rozwiązaniem jest tu wieszak medalówka. Może być to pojedynczy haczyk lub większa ilość w dowolnym układzie. Dla szkół o profilu sportowym dobrą propozycją są naścienne wieszaki przeznaczone dla różnych dyscyplin.

Można więc przygotować z grawerowana nazwą drużyny wieszak na medale piłki nożnej, ręcznej, siatkówki czy koszykówki, drużyny pływackiej, lekkoatletycznej, tenisowej lub też dla zawodników indywidualnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 3 =