Do jakich strojów pasują czółenka

Czółenka to taki rodzaj butów, który czasem trudno jest nam do czegoś dopasować. Możemy mieć bowiem styczność z klasycznymi czółenkami, które pasują praktycznie do wszystkiego, jak i z tymi zdecydowanie bardziej wymyślnymi, czasami stylizowanymi na dawne czasy. W zależności od modelu, można je jednak zawsze dobrze zestawić w stylizacji.

Jak dobierać buty do stroju?

Klasyczne czółenka zawsze będą świetnie wyglądać zestawione z sukienkami czy też spódnicami. Jeśli nawet model jest naprawdę bardzo wymyślny, również uda się to dobrze skomponować. Z racji, że dziś powstają bardzo różnorodne modele czółenek, coraz więcej kobiet zakłada je również w zestawieniu ze spodniami. Taki klasyczny strój może stać się świetną stylizacją przykładowo do pracy w biurze.

Oczywiście czółenka wyróżniają się swoją lekkością, dlatego pasują do naprawdę eleganckich strojów. Warto mieć to na uwadze, gdy komponuje się całą stylizację. Dobrze jest również kupować polskie buty. Wyróżnia je bowiem świetna jakość, są one wykonywane również z dbałością o każdy detal.

W jaki sposób należy jednak dobierać czółenka do stroju? Przede wszystkim nie powinniśmy kierować się tym, iż kolorystyka musi być taka sama. Dziś takie rozwiązania zdecydowanie nie są już modne. Zazwyczaj stawia się bowiem na sukienkę innego koloru, a szpilki przykładowo kontrastowe. Jeśli czółenka są bardziej toporne, warto poszukać lekkiej sukienki. Natomiast jeśli strój jest z charakterem, delikatne buty będą w takim zestawieniu wyglądały najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście − 16 =