Co powinno znaleźć się na papierze firmowym?

Papier firmowy jest jednym ze sposobów budowania wizerunku niemal każdej firmy. Jest on wręcz niezbędny w biurach, hotelach a często również w restauracjach. Pomaga w podkreśleniu identyfikacji firmy z jej logo i nazwą oraz sprawia, że symbole firmy stają się bardziej rozpoznawalne i zapamiętywane.

Gdzie go umieścić i jak przy pomocy tej prostej metody budować wizerunek?

Zazwyczaj papier firmowy można znaleźć w pokojach hotelowych. Umieszcza się go tam razem z teczką i ołówkiem lub długopisem z logo firmy. Goście na papierze firmowym chętnie sporządzają bieżące notatki, które później zabierają ze sobą do domu lub na spotkanie. Nie może zabraknąć logo hotelu oraz nazwy. Czasami zamieszcza się na nim również stopkę wraz z danymi teleadresowymi. Należy jednak pamiętać, że nie ma on przypominać ulotki.

Musi być eleganckim miejscem do zapisków. Często właśnie dzięki papierowi firmowemu osoby często korzystające z hotelu zapamiętują nazwę i logo obiektu. Dobrą praktyką jest wykorzystanie papieru firmowego podczas wszelkiej korespondencji z klientami oraz wystawiania faktur. Firma Druki Hotelowe zapewnia najwyższej jakości papier firmowy dostosowany do potrzeb swoich klientów. To zamawiający wybiera rodzaj i gramaturę papieru oraz wskazuje elementy, które mają być na nim zamieszczone. Coraz częściej na zamówienie papieru firmowego decydują się nie tylko ogromne hotele, ale również mniejsze obiekty, które w ten sposób stabilizują swój wizerunek. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − siedem =