Co można dokupić do notebooka?

Po zakupie nowego laptopa bądź notebooka, zazwyczaj boimy się zabrać go gdziekolwiek ze sobą, z uwagi na ryzyko uszkodzenia. Jest to zrozumiałe, w końcu za nowy sprzęt komputerowy trzeba często zapłacić bardzo dużo pieniędzy. Na szczęście można kupić pokrowiec, dzięki któremu ryzyko porysowania bądź innego uszkodzenia notebooka będzie o wiele niższe.

Wybieramy akcesoria

Etui na laptop kupić można przez internet, a także w różnych sklepach z akcesoriami do komputerów przenośnych. Często dobrym pomysłem jest wybranie się do autoryzowanego punktu, który sprzedaje urządzenia danego producenta i tam nabyć pokrowiec do naszego sprzęt. Oryginalne etui do MacBook Pro 13 dostaniemy nie tylko w autoryzowanym sklepie bądź serwisie Apple. Oferują je także liczne sklepy internetowe, które mają szeroki asortyment tego typu zabezpieczeń. W oryginalnym pokrowcu komputer jest odpowiednio chroniony, a jego wymiary są idealnie dobrane do posiadanego przez nas sprzętu.

Inne dodatki do notebooka

Aby dobrze wyposażyć nasz przenośny komputer, warto również sprawdzić jakie inne dodatki mogą się nam do niego przydać. Chyba najpopularniejsza dziś rzecz to kabel USB 3.0, którym do nowoczesnych portów podłączyć można smartfon bądź tablet. Przeglądając akcesoria do notebooka, możemy też znaleźć lampki oświetlające zasilane z portu USB, które są bardzo dobrym dodatkiem do tych komputerów, które nie posiadają podświetlanej klawiatury. Mogą się też przydać gdy będziemy chcieli przeczytać jakiś tekst na papierze, bez konieczności zapalania światła w pomieszczeniu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 16 =