Lepsze koszulki z nadrukiem czy bez?

Koszulki to elementy garderoby modne w każdym sezonie a mnogość ich wariantów może wywołać ból głowy. W poniższym artykule podpowiadamy, czy lepiej nosić gładkie t shirty, czy takie z nadrukiem. 

Można śmiało założyć, że niemal każdy ma w swojej szafie przynajmniej jedną koszulkę. T-shirty stanowią powszechny element ubioru i pasują niemal do każdej stylizacji. Często zastanawiamy się, w jakich okolicznościach decydować się na fantazyjne nadruki, a w jakich pozostać przy gładkich fasonach. Istnieje stereotyp, że mężczyźni po trzydziestce powinni zrezygnować z tych elementów garderoby, jeżeli ozdobione są one napisami lub obrazkami.

Koszulki z ciekawymi nadrukami mogą podkreślić indywidualny styl, poinformować otoczenie o naszych zainteresowaniach, a nawet, tak jak t shirt Tommy Hilfiger, być reprezentacją modnej elegancji w luźnej odsłonie. Należy jedynie pamiętać, aby dostosować ich rodzaj do dress codu miejsca, gdzie się wybieramy. T shirt z nadrukiem to fantastyczny element codziennej stylizacji, odpowiedni zarówno na spacer po mieście, jak i na spotkanie z przyjaciółmi.

KIedy ubrać odzież bez nadruku?

Gładka koszulka doskonale nada się na okazje, które są bardziej formalne, ale nie wymagają stroju wieczorowego. Założona pod marynarkę będzie doskonałym wyborem na randkę lub wykład. Fakt, że założymy taką pozbawioną nadruku nie musi od razu wskazywać na to, że nie lubimy się wyróżniać. Jeżeli nawet przy takich okazjach nie chcemy rezygnować z oryginalnego looku, możemy zainteresować się gładkimi koszulkami w intensywnych kolorach, takimi jak na przykład t-shirt Fynch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 15 =