Klasyczny czy sportowy – jaki zegarek wybrać?
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Klasyczny czy sportowy – jaki zegarek wybrać?

Wybór zegarka powinien być podyktowany nie tylko modą, wszak ta współczesna dopuszcza współistnienie różnych trendów. Każdy dobiera sobie zatem dodatki zgodnie z własnym poczuciem stylu. W przypadku zegarków istotne jest dopasowanie ich do okazji. Jeżeli chce się dobrze wyglądać, warto mieć w garderobie przynajmniej dwa – klasyczny i sportowy.

Elegancki zegarek

Klasyczne modele to idealny dodatek do garnituru oraz codziennego stroju biurowego. Casio classic sprawdzi się zarówno podczas przyjęć wieczorowych, jak i nieformalnych spotkań w gronie znajomych. Idealnie współgra z ubraniami w stylu casual. Prosta elegancja, jaką reprezentuje, czyni go również produktem dosyć uniwersalnym.

Jeżeli większość czasu spędza się w eleganckich ubraniach, po taki model należy sięgnąć w pierwszej kolejności. A dopiero potem zastanowić się nad nie tak formalnym, ale także bardzo przydatnym zegarkiem sportowym.

Model w sportowym duchu

Szukający zegarka dobrego na trening czy pasującego do wygodnych codziennych stylizacji powinni zapoznać się z Casio g-shock. To model stworzony z myślą o ludziach aktywnych oraz preferujących wygodne sportowe ubrania. Na takie rozwiązania powinni stawiać pracownicy fizyczni, którym przyda się solidny zegarek o rozbudowanych funkcjach.

Będzie on także pasował do komfortowego stroju służbowego. Zegarki sportowe są nieocenione podczas uprawiania sportu. Nie tylko mierzą czas, mogą także kontrolować funkcje życiowe trenującego, wskazywać przebyty dystans czy liczbę spalonych kalorii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym różni się klimatyzacja przemysłowa od domowej?
Czym różni się klimatyzacja przemysłowa od domowej?
Klimatyzacja odgrywa ważną rolę zarówno jeśli chodzi o wersje przemysłowe jak i te przeznaczone do użytku domowego. Dzięki temu mechanizmowi […]
Długość firan a wielkość wnętrza
Długość firan a wielkość wnętrza
Podczas wyposażania i dekorowania wnętrz najwięcej uwagi poświęca się wyborowi mebli. Choć są to główne elementy wystroju, to nadanie odpowiedniego […]
Kompostownik i jego znaczenie dla ekosystemu
Kompostownik i jego znaczenie dla ekosystemu
Kompostownik kiedyś był w każdym ogrodzie, przy każdym polu i uprawie. To świetny sposób na przetworzenie resztek żywności i niejadalnych […]
Ostatnie wpisy