Klasyczny czy sportowy – jaki zegarek wybrać?
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Klasyczny czy sportowy – jaki zegarek wybrać?

Wybór zegarka powinien być podyktowany nie tylko modą, wszak ta współczesna dopuszcza współistnienie różnych trendów. Każdy dobiera sobie zatem dodatki zgodnie z własnym poczuciem stylu. W przypadku zegarków istotne jest dopasowanie ich do okazji. Jeżeli chce się dobrze wyglądać, warto mieć w garderobie przynajmniej dwa – klasyczny i sportowy.

Elegancki zegarek

Klasyczne modele to idealny dodatek do garnituru oraz codziennego stroju biurowego. Casio classic sprawdzi się zarówno podczas przyjęć wieczorowych, jak i nieformalnych spotkań w gronie znajomych. Idealnie współgra z ubraniami w stylu casual. Prosta elegancja, jaką reprezentuje, czyni go również produktem dosyć uniwersalnym.

Jeżeli większość czasu spędza się w eleganckich ubraniach, po taki model należy sięgnąć w pierwszej kolejności. A dopiero potem zastanowić się nad nie tak formalnym, ale także bardzo przydatnym zegarkiem sportowym.

Model w sportowym duchu

Szukający zegarka dobrego na trening czy pasującego do wygodnych codziennych stylizacji powinni zapoznać się z Casio g-shock. To model stworzony z myślą o ludziach aktywnych oraz preferujących wygodne sportowe ubrania. Na takie rozwiązania powinni stawiać pracownicy fizyczni, którym przyda się solidny zegarek o rozbudowanych funkcjach.

Będzie on także pasował do komfortowego stroju służbowego. Zegarki sportowe są nieocenione podczas uprawiania sportu. Nie tylko mierzą czas, mogą także kontrolować funkcje życiowe trenującego, wskazywać przebyty dystans czy liczbę spalonych kalorii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zostać fotografem?
Jak zostać fotografem?
Fotograf to zawód zaliczany do tzw. wolnych zawodów artystycznych. Istnieje wiele szkół, kursów oraz warsztatów przygotowujących do jego wykonywania, ale […]
Czym powinien charakteryzować się dobry piec do piekarni?
Czym powinien charakteryzować się dobry piec do piekarni?
W każdym polskim mieście funkcjonują piekarnie, które sprzedają klientom świeży chleb, bułki, rogaliki i inne pyszne wyroby zbożowe. Jednym z […]
Jakie usprawnienia mogą pomoc w rozwoju naszej firmy?
Jakie usprawnienia mogą pomoc w rozwoju naszej firmy?
Łatwo jest myśleć, że Twoja firma robi wszystko dobrze i że nie ma nic, co należałoby zmienić. Ale jeśli poświęcisz […]
Ostatnie wpisy