Jak nosić pończochy?

Nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają pończochy, choć nadal są one mniej popularne od rajstop. Z pewnością można jednak stwierdzić, że są one od nich bardziej seksowne. Nie tylko podkreślają piękno kobiecych nóg, ale są także funkcjonalne. Należy jednak wiedzieć jak je nosić. 

Jakie pończochy wybrać?

W sklepach stacjonarnych oraz internetowych znajdziemy bogaty wybór rozmaitych pończoch. Wśród nich na pewno będą znajdowały się pończochy samonośne Gatta. Samonośne pończochy nie wymagają noszenia pasa. Utrzymują się one dzięki silikonowym taśmom. Z tego też względu są one bardziej popularne od tych pończoch, do których trzeba go zakładać. Posiadają one jednak pewną wadę. Nie będą dobrym rozwiązaniem dla pań, które są uczulone na silikon. Należy również wspomnieć, że samonośne pończochy nie będą prezentowały się dobrze, jeżeli mamy masywne nogi. Mogą one nas również uciskać, powodują dyskomfort. Zakładając ten rodzaj pończoch pamiętajmy o tym, aby silikonowe taśmy nie wystawały spod sukienki lub spódniczki. 

Pończochy z pasem Gatta są znacznie lepszą opcją dla tych pań, które z powyżej wskazanych względów nie mogą nosić pończoch samonośnych. Nie brakuje również osób, które twierdzą, że są one bardziej seksowne niż pończochy z silikonowymi taśmami. Jeżeli jednak chcemy je wykorzystać, musimy wyposażyć się w specjalny pas. Zakupimy go najczęściej w tym samym sklepie co pończochy. Najkorzystniej jest sięgnąć po pas z metalowymi żabkami, gdyż są one bardzo wytrzymałe. W przeciwieństwie do pończoch silikonowych, przy wyborze tych z pasem nie musimy obawiać się tego, że się nam one zsuną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć − 2 =