Historia portalu

Świat jest ogromny i szeroki, aby dobrze go poznać, trzeba orientować się w różnej tematyce. Funkcjonując w nowoczesnym, XXI-wiecznym społeczeństwie, należy przynajmniej w sposób podstawowy potrafić wypowiedzieć się w najważniejszych kwestiach. Oczywiście nigdy nie da się posiąść całej wiedzy. To bardzo dobrze, bo dzięki temu świat możemy cały czas odkrywać.

Portal Odkrywcy Świata powstał z myślą o ludziach, którzy chcą wiedzieć więcej, edukować się i poszerzać swoje horyzonty. Gdy – jako jego twórcy – wpadliśmy na pomysł założenia tej platformy, od początku przyświecał nam cel, by stworzyć miejsce, w którym zbierzemy różne wartościowe informacje. Tematyka musiała być jak najszersza. Wreszcie zdecydowaliśmy, że należy podzielić portal na działy, dotyczące różnych zagadnień i dziedzin życia. Znajdą więc u nas Państwo teksty z zakresu codziennego życia człowieka, rozrywki, hobby, turystyki, a także przydatne informacje na tematy takie jak medycyna, technologia czy budownictwo.

Nie chcemy stać w miejscu. Zależy nam na ciągłym rozwoju, a to może się udać tylko wtedy, gdy będziemy współpracować z naszymi Czytelnikami. Zachęcamy więc do czytania oraz komentowania naszej działalności tak na stronie jak i w prywatnych mailach.